2016-10-08 20:02

Dla naszego klienta, lidera rynku w zarządzaniu i leasingu firmowej floty samochodowej szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista/tka aplikacji biznesowychWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie użytkowników końcowych,
  • Utrzymywanie, dostosowywanie oraz weryfikowanie systemu w celu utrzymania ich działania na poziomie zgodnym ze specyfikacją techniczną i funkcjonalną
  • Uczestnictwo we wdrożeniach nowych systemów/funkcjonalności,
  • Kodowanie i testowanie modułów systemów informatycznych zgodnie ze specyfikacją projektową
  • Przeprowadzanie testów,
  • Przygotowywanie dokumentacji i instrukcji użytkownika.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - informatyka lub kierunki pokrewne,
  • Dobra znajomość SQL,
  • Chęć i umiejętność szybkiego uczenia się nowych języków programowania,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Komunikatywność i umiejętność efektywnej współpracy w zespole,
  • Zdolności analityczne, rzetelność i dokładność,
  • Znajomość metodyki ITIL,
  • Mile widziana znajomość Metastorm BPM lub iSeries.

Firma oferuje:

  • Ciekawą, stabilną pracę w profesjonalnym środowisku, w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Możliwości kształcenia i zdobywania doświadczenia,
  • Szansę poznania nowoczesnych platform Business Intelligence, BPM, Content Management,
  • Opiekę medyczną,
  • Doskonałą atmosferę pracy.
Wyślij CV