Nasz Klient to firma, która zmienia sposób funkcjonowania rynku ecommerce. Od 10 lat pomagają firmom wykorzystywać dane pochodzące z kanałów cyfrowych do zwiększania rentowności ich organizacji. Dzięki Growcode (bo tak nazywa się ich innowacyjne rozwiązanie) znaleźli sposób na optymalizację e-commerce, który gwarantuje wzrost przychodów bez angażowania IT.

Są pierwszą w Polsce firmą, która zaczęła specjalizować się w analityce internetowej i optymalizacji współczynnika konwersji.

Na pewno zastanawiasz się z jakimi firmami współpracują. Jest ich trochę. Do tej pory realizowali projekty dla takich firm jak: Reserved, Grene, Wittchen, Grupa Pracuj, Ceneo.pl, Skąpiec.pl, Answear.com, Gog.com, Lancerto, Merlin.pl, Selgros Cash & Carry, Black Red White, Showroom, Virgin Mobile, Frisco.pl, 4F czy Diverse.

W związku z rozwojem poszukują do swojego zespołu osoby na stanowisko

Oferta pracy: Oferta pracy IT UX Specialist / UX Designer 7000 - 11000 PLN Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Przygotowywanie szkiców (makiet) zmian
  • Komentowanie projektów graficznych uzyskanych od projektanta graficznego
  • Finalne QA zmian zakodowanych przez zespół programistyczny, zanim zostaną przekazane do akceptacji przez Klienta
  • Wyciąganie wniosków z raportów Google Analytics (przygotowanych przez Web Analysta)
  • Przeprowadzanie ewaluacji heurystycznych (eksperckich) serwisów
  • Przeprowadzanie i analiza badań użyteczności
  • Projektowanie i monitoring testów A/B, podsumowywanie wyników testów A/B
  • Organizacja pracy przy realizacji zadań, zlecanych innym członkom zespołu: analitykowi, grafikowi i deweloperom
  • Prowadzenie komunikacji z zespołami Klientów

Oczekiwania:

  • 2+ doświadczenia w projektowaniu makiet
  • Doświadczenie w kontakcie z Klientem zewnętrznym
  • Doświadczenie w branży e-commerce
  • Dobrego zorganizowania (jednocześnie będziesz pracował dla kilku różnych Klientów, więc "twórczy bałagan" zdecydowanie tutaj nie przejdzie)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2
  • Ambitnego podejścia, zaangażowania, otwartości
  • Umiejętności przedstawiania swoich pomysłów

Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie 7.000 PLN - 11.000 PLN netto (kontrakt B2B)
  • Budżet szkoleniowy (około 2.500 PLN - 3.900 PLN) do wykorzystania
  • Pakiet benefitów:
    • karta Multisport
    • opieka medyczna Medicover
    • Spotify Premium
    • piątkowe lunche
  • 26 dni płatnego urlopu / rok
  • Elastyczne godziny pracy (start: 8 - 10)
  • Świetną atmosferę w pracy i rewelacyjnych współpracowników
  • Coaching w zakresie rozwoju umiejętności
  • Nie musisz spędzać całego dnia przy swoim biurku - jeżeli masz ochotę możesz rozłożyć się na pufie :)
  • Komputer Apple (MacBook Pro) - chcemy żeby praca była dla Ciebie przyjemnością, właśnie dlatego zapewnimy Ci najlepsze na rynku narzędzia pracy

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Sketcha / Adobe XD oraz Google Analytics
  • Doświadczenie w projektowaniu sklepów internetowych
  • Przeprowadzanie analiz eksperckich (heurystycznych)
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu badań użyteczności