Nasz Klient posiada ponad 20 lat doświadczenia i specjalizacji w systemach parkingowych. Firma działa na rynku polskim od 1995 roku. Od początku działalności specjalizują się w projektowaniu, instalowaniu oraz serwisowaniu systemów parkingowych. Firma wdrażała systemy niemieckich firm: Designa – Parkmaster 100, Slimpark i PM Abacus oraz ICA – MultiTicket Barcode oraz MultiTicket Chip.

Stopniowo do oferty dodane zostały systemy wspierające zarządzanie parkingami, takie jak monitoring liczby wolnych miejsc parkingowych, naprowadzanie pojazdów na wolne miejsca czy rozpoznawanie tablic rejestracyjnych. W 2015 roku firma wprowadziła na rynek własny system parkingowy CarFlow, którego światowa premiera miała miejsce na największych targach branżowych – Intertraffic – w Amsterdamie oraz w Istambule.

Obecnie poszukują do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator IT (Junior/Mid) Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie i zarządzanie infrastrukturą komputerową opartą o Linux
  • Zarządzanie infrastrukturą sieciową
  • Rozwiązywanie problemów dotyczących systemu
  • Wsparcie techniczne użytkowników
  • Instalacja, konfiguracja i utrzymanie scentralizowanych systemów
  • Zapewnienie aktualnej dokumentacji technicznej
  • Utrzymanie dostępności, funkcjonalności i stabilności systemów
  • Współpraca z działem programistów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie informatyki i/lub telekomunikacji (minimum inżynier/licencjat)
  • Bardzo dobra umiejętność administracji systemami Linux - w szczególności Debian
  • Dobra umiejętność administracji systemami Windows
  • Dobra znajomość VoIP Asterisk
  • Znajomość zagadnień sieciowych (TCP/IP, VPN, NAT, ROUTING, SSH)
  • Umiejętność pracy z logami (interpretacja, przeglądanie, wykrywanie błędów)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej)
  • Znajomość baz danych i GIT
  • Podstawowa znajomość zagadnień elektronicznych (budowa komputera, wymiana podstawowych elementów, konfiguracja Biosu)
  • Aktywne prawo jazdy kat. B

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - uzależnione od wiedzy i umiejętności
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • Szkolenia wewnętrzne i stanowiskowe
  • Szkolenia rozwojowe zależne od talentów
  • Możliwości rozwoju - "Wszystko w Twoich rękach"
  • Praca na pełny etat
  • Praca w biurze w Warszawie
  • Rodzinna atmosfera
  • Elastyczne godziny pracy (8-17)

Mile widziane:

  • Zdolność przyswajania nowych informacji
  • Staranność
  • Duże zaangażowanie
  • Pełna dyspozycyjność
  • Umiejętność logicznego podejścia