Dla naszego Klienta, firmy będącej liderem na rynku związań omnichannel contact center w modelu chmurowym, obsługującym klientów polskich i zagranicznych, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Contact Center Engineer Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • dobór rozwiązań, przygotowanie koncepcji technicznej uruchomienia (integracja, sieć, development)
  • udział w uruchomieniu, konfiguracja, testy, szkolenia, współpraca z Klientem i zespołami firmy)
  • analiza techniczna, testy nowych rozwiązań, inicjatywa w znalezieniu nowych rozwiązań
  • tworzenie wiki uruchomionego rozwiązania i jego utrzymanie wraz z rozwojem
  • wsparcie przy awariach, nieszablonowych problemach
  • dbanie o jakość dostarczanego rozwiązania i inicjatywa w jego ulepszaniu (EVOLUCJA)
  • inicjatywa w lepszej organizacji firmy, strategii, indywidualnym rozwoju

Wymagania:

  • doświadczenie w rozwoju i utrzymaniu systemów contact center w dużych organizacjach
  • znajomość zagadnień sieci IP (routing, ipsec, firewall, QoS, Jitter
  • znajomość zagadnień VoIP (SIP, WebRTC)
  • znajomość rozwiązań bazodanowych (SQL i inne - proste zapytania, własne procedury składowe)
  • znajomość zagadnień integracji (web serwisy)
  • chęć rozwoju, wysoki poziom zaangażowania, empatii, umiejętności pracy w zespole, dbałość o szczegóły
  • znajomość zagadnień technicznych związanych z obsługą wielokanałową w contact center (czat, email)
  • doświadczenie w raportowaniu i rozumieniu KPI Contact Center
  • znajomość terminologii contact center

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • budżet szkoleniowy
  • ubezpieczenie Medicover
  • karta Multisport
  • realna możliwość rozwoju zawodowego

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie z technologiami AI (boty, dialogflow,ASR)
  • technologie chmurowe (AWS, GCP, AZURE)
  • system CRM (MS Dynamics, Saleforce, Sugar CRM inne)
  • znajomość Genesys CLOUD (PureCloud)
  • zagadnienia customer engagement
  • znajomość zagadnień .NET, WebServices, SSRS.
  • Linux, Windows Server, Zabbix.