Dla naszego Klienta -polskiego oddziału globalnego koncernu specjalizującego się w usługach leasingu samochodów oraz wynajmie średnio i długoterminowym dla klientów korporacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista ds.Infrastruktury ICT/Młodszy Administrator Systemów ICT Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie użytkowników i utrzymanie systemów ICT
  • Wsparcie i utrzymanie procesów ICT , helpdesk, dostępu, bezpieczeństwa informacji ciągłości biznesowej
  • Uczestnictwo we wdrożeniach nowych systemów/funkcjonalności
  • Przeprowadzanie testów
  • Przygotowanie dokumentacji i instrukcji użytkownika
  • Tworzenie i utrzymanie polityk, procedur i dokumentacji

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość metodyki ITIL
  • Znajomość systemów Windows i MS Office
  • Znajomość standardów bezpieczeństwa, ISO27001, ochrony danych osobowych
  • Komunikatywność i umiejętność efektywnej współpracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilną pracę w profesjonalnym środowisku dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Program kafeteryjny