Dla naszego Klienta, polskiego software house, realizującego projekty (głównie mobilne oraz usługi cloudowe) dla klientów ze Stanów Zjednoczonych oraz krajów Unii Europejskiej szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Technical Project Manager (z backgroundem w Javascript) Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Zarządzanie projektem
  • Nadzór nad pracą zespołów zaangażowanych w projekt
  • Ustalanie harmonogramu prac, dogrywanie terminów
  • Współpraca zarówno z polskimi jak i międzynarodowymi Klientami
  • Kontakt z osobami technicznymi po stronie Klienta
  • Negocjacje w zakresie zakresu prac realizacji, kosztów oraz terminów
  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji projektowej
  • Gotowość do prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • Zarządzanie pracą zespołu w metodologi Scrum

Oczekiwania:

  • Znajomość metodyk / wzorców / dobrych praktyk w obszarze zarządzania projektami (najlepiej Scrum)
  • Znajomość procesów wytwarzania oprogramowania
  • Solidna wiedza techniczna z obszaru dewelopmentu (najlepiej JavaScript)
  • Doświadczenie w realizacji projektów IT
  • Duża samodzielność, odpowiedzialność oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Duże kompetencje komunikacyjne oraz negocjacyjne.
  • Angielski biznesowy na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (obsługa międzynarodowych Klientów)

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu u umowę b2b
  • Udział w dużych, międzynarodowych projektach
  • Realne możliwości rozwoju
  • Elastyczne godziny pracy