Dla naszego Klienta, dostawcy rozwiązań IT dla biznesu (systemy CRM, hurtownie danych, rozwiązania Business Intelligence), pracującego dla największych firm z branży finansowej i ubezpieczeniowej szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Inżynier testów automatycznych Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • tworzenie, wykonanie oraz utrzymanie skryptów do testów automatycznych,
  • budowanie mechanizmów raportowania przebiegu testów automatycznych,
  • uczestniczenie w procesie wytwórczym oprogramowania w celu identyfikacji potencjalnych obszarów do testów automatycznych,
  • przygotowanie i zarządzanie artefaktami testów automatycznych (plan testów, skrypty, wyniki, raporty, itd) w ramach przydzielonych projektów,
  • tworzenie wzorców i standardów w zakresie testów automatycznych.

Oczekiwania:

  • duże doświadczenie w projektowaniu i przeprowadzaniu funkcjonalnych testów automatycznych (szczególnie aplikacji webowych),
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub w trakcie studiów,
  • znajomość frameworków np. Selenium , Cucumber, Concordin, NUnit, SoapUI oraz podejść (metodyk) dot. testów automatycznych,
  • znajomość zagadnień architektury wielowarstwowej,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dokładność i rzetelność w przygotowywaniu planów i raportów,
  • kultura osobista, zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • doświadczenie w projektowaniu i przeprowadzaniu funkcjonalnych testów,
  • znajomość podstaw procesu testowego oraz narzędzi wspierających inne rodzaje testów technicznych

Proponujemy:

  • atrakcyjne warunki współpracy przy umowie b2b (długofalowa współpraca
  • realny wpływ na wybór narzędzi automatyzowania testów
  • zadania dostosowane do wiedzy i doświadczenia, możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o polskim kapitale, w ambitnym i wykwalifikowanym zespole z wykorzystaniem nowych technologii i nowoczesnych metodyk budowy oprogramowania
  • miłą i swobodną atmosferę pracy w centrum Warszawy

Dodatkowe atuty:

  • znajomość relacyjnych baz danych - w tym języka PL/SQL,
  • doświadczenie w programowaniu w JavaScript, Python lub VBA
  • znajomość narzędzi RedMine
  • znajomość notacji służących do modelowania systemów informatycznych