Dla naszego Klienta polskiej agencji marketingowej tworzącej zespół architektów i artystów 3D świadczących profesjonalne usługi wizualizacji architektonicznej poszukuje osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Unreal Engine Technical Artist Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Rozwój zaawansowanego projektu archvizowego (full mobile lighting, RTX)
  • Doskonalenie renderowania w technologii ray-tracingu
  • Pomoc przy tworzeniu bibliotek assetów
  • Optymalizacja systemu automatycznych renderów archvizowych
  • Wprowadzenie nowych funkcjonalności (głównie programowanie w BP)

Oczekiwania:

  • Biegłość w tworzeniu materiałów (UE4 material editor + Substance)
  • Doświadczenie w tworzeniu scen archviz w UE4 (physically-based rendering, materials & real-time lighting)
  • Średnio-zaawansowana wiedza z zakresu programowania w BP

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu umowy B2B
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (50/50)

Dodatkowe atuty:

  • Obycie z technologią RTX
  • Doświadczenie w tworzeniu assetów pod archviz
  • Wiedza z zakresu programowania C# lub C++