Dla naszego klienta szybko rosnącej organizacji oferującej rozwiązania Fin Tech polegające na integracji i optymalizacji API dla klientów zarówno krajowych jak i międzynarodowych organizacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Analityk systemu wsparcia Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Przeglądanie i debugowanie nowoczesnych dzienników
  • Rozwiązywanie umiarkowanie skomplikowanych problemów związanych z aplikacją
  • Współpraca z zespołem wsparcia klienta
  • Utrzymanie aplikacji w środowisku produkcyjnym (parametryzacja, konfiguracja, wsparcie w analizie i rozwiązywaniu błędów)
  • Zarządzanie incydentami związanymi z produkcją naszego rozwiązania - platformy API
  • Nadzorowanie działania komponentów platformy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Silne zrozumienie i doświadczenie w pracy z API (REST / JSON) i narzędziami Postman, APIMetrics, swagger
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych SQL
  • Doświadczenie z Dockerem i Kubernates
  • Doświadczenie w pracy z produktami Attlassian (Jira, Confluence)
  • Umiejętność budowania relacji z klientami i jasnego wyjaśniania koncepcji technicznych
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Biegła znajomość języka angielskiego, aby móc współpracować z klientami
  • Gotowość do samodzielnej pracy na systemie zmianowym 24/7

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Udział w ciekawych projektach