Nasz Klient to doświadczony zespół specjalistów z branży IT. Firmę tworzą ludzie z pasją i doświadczeniem. Oferują innowacyjne rozwiązania informatyczne dla swoich Klientów, realizują kompleksowe usługi programistyczne i wdrożeniowe, zarówno od strony handlowej jak i technicznej. Ich zespół to starannie dobrane osoby, które łączy wspólny cel, pasja i zaangażowanie. Zadowolenie pracowników i Klientów jest dla nich największym priorytetem. To właśnie dzięki temu zespołowi stale się rozwijają, poszerzają ofertę i zwiększają liczbę stanowisk.

Dołącz do nas i codziennie wspólnie realizujemy nowe cele.

Współpracują m.in. z: Bank of China, Kirchhoff, Duka, Coca Cola, Essilor, Enel Med, TelTech, Imperial Tabacco, Vistra, Rankomat, Siemens, Vistula, WP.PL, Sodexo, Hochtief, Major, Bruk-bet, Maximus, Trias, Narvil, Prozap, SouthWestren.

W związku ze stałym rozrostem firmy, poszukują do siebie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Account Manager / Specjalista ds. sprzedaży usług IT Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż usług i produktów IT
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych
  • Przygotowywanie ofert, prezentacji i umów
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Kompleksowe prowadzenie projektów
  • Świadczenie wysokiej jakości usług na rzecz Klientów firmy

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług B2B (najchętniej w branży IT)
  • Umiejętność
    • pracy w zespole
    • samodzielnego pozyskiwania nowych Klientów
    • budowy długofalowych relacji z Klientem, nawiązywania relacji
  • Orientacja na rozwój zawodowy
  • Entuzjazm i otwartość w kontaktach z Klientami firmy
  • Dynamizm, zaangażowanie, kreatywność i otwartość do podejmowania wyzwań
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Znajomość obsługi pakietu Ms Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki

Proponujemy:

  • Atrakcyjna podstawa i bardzo dobra prowizja :)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Niezbędne narzędzia pracy (auto, laptop, komórka)
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach i możliwość prowadzenia zaawansowanych projektów IT
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji, możliwość realizowania własnych pomysłów,
  • Wsparcie zespołu technicznego
  • Miłą, "niekorporacyjną" atmosferę pracy
  • Dogodna lokalizacja - przy stacji metra "Rondo Daszyńskiego"

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość rynku IT oraz umiejętność poszukiwania nowych obszarów konkurencyjności