Dla naszego Klienta międzynarodowej spółki świadczącej usługi audytorsko-doradcze oferując między innymi usługi audytu, doradztwa podatkowego, outsourcing i doradztwo księgowo - kadrowe, doradztwo finansowe, inwestycyjne i transakcyjne, doradztwo IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant SAP BPC Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Analiza potrzeb biznesowych, analiza części finansowej projektu, analiza wykonalności
  • Modelowanie procesów zarządzania finansowego i specyfikacji funkcjonalnych
  • Konfiguracja systemu - realizacja instrumentów finansowych i technicznych w SAP
  • Zarządzanie dokumentacją projektową
  • Ręczne przygotowanie i konserwacja przez użytkownika
  • Testowanie systemu
  • Trening użytkownika
  • Konsultacje z klientami podczas konserwacji i wsparcia systemu
  • Aktywny udział w działaniach przedsprzedażowych

Wymagania:

  • Stopień naukowy w dziedzinie finansów / IT
  • Bardzo dobra wiedza finansowa i / lub zasady rachunkowości
  • 3 lata doświadczenia w dziedzinie finansów / księgowości
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Umiejętność dyskutowania i obrony swoich poglądów

Proponujemy:

  • Ciekawe i wymagające stanowisko
  • Duże projekty międzynarodowe
  • Stałe możliwości uczenia się i rozwoju kariery w szybko rozwijającej się firmie
  • Profesjonalne programy szkoleniowe i możliwość zostania certyfikowanym profesjonalistą w zakresie rozwiązań SAP
  • Konkurencyjne i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Utalentowani, przyjaźni i wysoce zmotywowani koledzy