Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Młodszy Administrator Baz Danych Warszawa

Opis stanowiska:

  • administracja systemów baz danych w środowisku Solaris;
  • zapewnienie wysokiej wydajności i dostępności baz danych;
  • samodzielne diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów;
  • współpraca z innymi wydziałami.

Oczekiwania:

  • znajomości obsługi technologii bazodanowych na systemach unixowych poparta doświadczeniem;
  • umiejętności konfigurowania, diagnozowania i optymalizacji baz danych;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, pozwalającą na komunikację drogą mailową;
  • dobrą znajomość systemu UNIX;
  • znajomości podstaw programowania;
  • znajomości języków skryptowych np. Perl i narzędzi np. awk.

Oferujemy:

  • odpowiedzialne stanowisko;
  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • pracę dla lidera rynku usług agenta transferowego w Polsce;
  • stabilną pracę w doświadczonym i kreatywnym zespole;
  • bogaty pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość zagadnień replikacji i HA;
  • znajomość Ingres Database;
  • zdolności analityczne;
  • znajomość zagadnień dotyczących funduszy inwestycyjnych;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie o zbliżonym profilu;
  • chęć rozwiązywania złożonych problemów.