Dla naszego Klienta, firmy dostarczającej aplikacje dedykowane oraz własne produkty IT w szczególności dla rynku e-zdrowia, mediów, transportu i logistyki,zajmującej się budową rozwiązań z zakresu Data Warehouse, Business Intelligence i Big Data szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista/Projektant Java ze znajomością Angular2+ Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • projektowanie komponentów interfejsu użytkownika
  • rozwój, testowanie i utrzymanie komponentów bazujących na technologii Java
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • analiza potrzeb Klientów
  • współpraca z analitykami i architektami nad uszczegółowieniem założeń projektowych
  • odpowiedzialność za realizację i utrzymanie powierzonych projektów
  • gotowość rozwiązywania problemów, które pojawiają się podczas realizacji projektów

Oczekiwania:

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy z Java na stanowisku programista full-stack lub programista frontend.
  • doświadczenie w programowaniu warstwy interfejsu użytkownika w tym: HTML5, JavaScript, CSS, jQuery.
  • doświadczenie z minimum jednym rozwiązaniem AngularJS (w wersji 2 lub wyższej) lub React.
  • znajomość Bootstrap, Foundation lub podobnych bibliotek UI/CSS.
  • umysł otwarty na nowe technologie i gotowość do podnoszenia kompetencji.
  • sprawne poruszanie się w projektach, gdzie zespół korzysta z takich rozwiązań jak: Docker, Spring, Spring Boot, Hibernate, JPA, RestAPI, Freemarker, Thymeleaf.
  • umiejętność korzystania z UML.
  • praca w projektach zgodnie z założeniami Test Driven Development.
  • doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy b2b lub umowy o pracę
  • elastyczny czas pracy i formę zatrudnienia.
  • wsparcie w rozwoju kompetencji przez mentoring oraz szkolenia.
  • pracę w gronie ponad 20 specjalistów i możliwość rozwoju.
  • biuro w centrum Warszawy. Dogodny dojazd wszystkimi środkami komunikacji.