2016-10-01 22:05

Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista .NET - SQLWarszawa

Realizowane zadania:

  • Projektowanie i implementacja systemów rozwijanych przez firmę;
  • Realizowanie zadań wynikających z planu projektu;
  • Tworzenie dokumentacji projektowej i użytkowej;
  • Opiniowanie dokumentacji analitycznej;
  • Wsparcie użytkowników systemów informatycznych odnośnie rozwijanych aplikacji.

Wymagania:

  • Dobra znajomość poparta doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania w języku C#;
  • Znajomość platformy programistycznej .NET - najlepiej Framework w najnowszej wersji;
  • Umiejętność biegłego pisania zapytań w języku SQL;
  • Znajomość środowiska Visual Studio;
  • Znajomość SZBD SQL Server;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korespondencję, czytanie i rozumienie dokumentacji.

Firma oferuje:

  • Udział w ciekawych i unikalnych projektach informatycznych;
  • Stabilną pracę w doświadczonym i kreatywnym zespole;
  • Wzrost kompetencji w zakresie najnowszych technologii;
  • Bogaty pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych oraz nauki języków obcych;
  • Umowę o pracę, choć jesteśmy również otwarci na elastyczne formy współpracy.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość zasad funkcjonowania rynku finansowego, a w szczególności funduszy inwestycyjnych/ubezpieczeniowych;
  • Znajomość dodatkowych technik i narzędzi (narzędzia CASE, notacja UML);
  • Zdolności analityczne, odpowiedzialność, sumienność, dokładność;
  • Umiejętności pracy w zespole.
Wyślij CV