Dla firmy będącej dostawcą wszelkich rozwiązań informatycznych dla swoich Klientów, wykorzystującej nowoczesne technologie i metodykę wytwarzania oprogramowania, pozwalającą na realizację najbardziej złożonych projektów związanych z wytworzeniem systemów dedykowanych dla obecnych jak i przyszłych Klientów, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Full-Stack Java Developer (Angular) Warszawa

Formy umowy: Umowa zlecenie B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Realizacja nowych funkcjonalności i rozwój istniejącego oprogramowania
  • Projektowanie, tworzenie i rozwój aplikacji
  • Praca w 4-8 osobowym zespole
  • Dbałość o wysoką jakość kodu
  • Praca przy projektach rozwojowych (80%) i utrzymaniowych (20%)

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna, zaawansowana znajomość JEE 8 oraz serwerów aplikacji,
  • Dobra znajomość technologii:
    • Spring
    • Hibernate
    • Angular 2+
  • Umiejętność posługiwania się językiem SQL

Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie na poziomie 9 000-15 000 PLN netto na fakturze +VAT przy umowie B2B
  • Wsparcie prawne i księgowe podczas zakładania działalności gospodarczej (dofinansowanie 200 PLN miesięcznie na księgowość)
  • Elastyczne godziny pracy (7:00-10:00)
  • Interesujące, pełne wyzwań projekty zapewniające ciągły rozwój
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Możliwość wpływu na sposób implementacji realizowanych funkcjonalności
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie w procesie wdrażania
  • Regularne wyjścia integracyjne, owocowe wtorki

Inne informacje:

  • Wykorzystywany Stack Technologiczny:
    • JEE (EJB, JSF, PrimeFaces)
    • Spring (Spring framework, SpringBoot, SpringData.)
    • Hibernate
    • PostgreSQL, Oracle DB, MariaDB
    • REST/SOAP
    • Bootstrap
    • Angular
    • CI/CD( GitLab, GitLab CI/CD, Maven)
    • SonarQube
    • YouTrack
    • IntelliJ IDEA
    • Docker