Polski software house jest obecnie ponad 50-cio osobowym zespołem programistów i rośnie. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, tworząc innowacyjne kompleksowe systemy i aplikacje internetowe B2B i B2C, w obszarach tworzenia stron internetowych, a także w dostarczaniu najwyższej klasy bezpośredniego outsourcingu swoich doświadczonych deweloperów. Zlokalizowany w Polsce, w sercu Europy, posiadają również swój oddział na Filipinach, koncentruje się na dostarczaniu trwałych rozwiązań internetowych o wysokiej integralności. Firma ma klientów na całym świecie m.in. w krajach takich jak USA, Wielka Brytania, Niemcy, Australia, Szwecja i Polska. Bardzo chcielibyśmy, abyś bliżej przyjrzał się temu, co osiągnęliśmy. Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista PHP REGULAR DEVELOPER Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Programowanie w języku PHP
  • Praca w zespole scrumowym
  • Praca nad projektami o różnych rozmiarach dla polskich i zagranicznych klientów firmy
  • Zapewnienie bieżącej konserwacji i rozwoju aplikacji biznesowych
  • Udział w projektach outsourcing'owych za dodatkowe profity

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnej pozycji
  • Bardzo dobra znajomość PHP5 lub PHP7
  • Znajomość dowolnego frameworka PHP
  • Umiejętność pracy w metodologii SCRUM
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B z płatnym urlopem
  • Spotkania i imprezy integracyjne
  • Świeże owoce
  • Pokój gier
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Piątkowe grille

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość frameworka Symfony lub Laravel
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej