2016-09-30 15:16

Dla naszego klienta, firmy dostarczającej usługi bezpieczeństwa IT, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Audytor z doświadczeniem norm ISO/IEC - 20000 i 27001Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo w projektach związanych z wdrażaniem procedur zarządzania bezpieczeństwem informacji dla klientów zewnętrznych
  • Opracowanie dokumentacji zarządzania bezpieczeństwem i zarządzania usługami zgodnie z ISO/IEC 27001 i ISO/IEC 20000

Wymagania:

  • Certyfikat audytora ISO/IEC 27001 i ISO/IEC 20000
  • Doświadczenia we wdrażaniu i audytach polityk bezpieczeństwa
  • Dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na pracę z dokumentacją techniczną

Oferujemy:

  • Umowę firma-firma lub umowę o dzieło
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość rozwoju