Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań klasy CRM/ERP szukamy :

Oferta pracy: Oferta pracy IT Marketing Manager - Online / Offline Warszawa

Formy umowy: dowolna Umowa o pracę Umowa zlecenie B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

Szukamy doświadczonej osoby w tworzeniu i wdrażaniu strategi marketingu w sieci, w działaniach offline oraz tworzeniu contentu. Wymagamy znajomości kanałów social media: LinkedIn oraz działań offline, znajomości metod reklamowych Google i innych kluczowych mediów oraz umiejętność integrowania powyższych kompetencji w generujące leady kampanie marketingowe,

  • Zarządzanie budżetem marketingowym,
  • Współpraca marketingowa z jednym z partnerów biznesowych spółki (duży vendor informatyczny),
  • Zbudowanie rocznego planu marketingowego opartego o mierzalne efekty,
  • Wykonanie planu marketingowego,
  • Tworzenie zautomatyzowanych kampanii marketingowych,
  • Adekwatne, zależne od branży komunikowanie wartości dla klientów,
  • Śledzenie trendów, proponowanie nowych, kreatywnych rozwiązań,
  • Przygotowywanie raportów z działań,
  • Samodzielność w realizacji projektów i rozwiązywaniu problemów,
  • Wybór i wdrożenie rozwiązań wspierających analitykę
  • Pozyskiwanie leadów sprzedażowych
  • Tworzenie harmonogramów publikacji, obsługa i moderacja profili,
  • Współpraca z grafikami/programistami/specjalista SEO,
  • Pisanie angażujących treści, zarówno dłuższych jak i krótszych,
  • Planowanie harmonogramów postowania,

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji digitalowej / marektingowej lub w firmie IT,
  • Znajomość narzędzi z zakresu performance marketingu / social marketingu,
  • Doświadczenie w tworzeniu lejków sprzedażowych,
  • Gotowość do aktywnego pozyskiwania wiedzy branżowej, koniecznej do komunikowania wartości dla klientów,
  • Energia do pracy,
  • Znajomość specyfiki i trendów panujących w mediach społecznościowych,
  • Umiejętność zaangażowania użytkowników do podjęcia działania,
  • Wszechstronna wiedza i umiejętności związane z prowadzeniem projektów marketingowych,
  • Umiejętność myślenia wielokanałowego, łączenie działań z kilku różnych obszarów,
  • Doskonała znajomość języka polskiego i angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,

Firma oferuje:

  • Etat (umowa o pracę / zlecenie / B2B - wybór po Twojej stronie),
  • Owoce w pracy,
  • Lekcje języka angielskiego,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Świetna aromatyczna kawa,