Polski software house jest obecnie 50+ zespołem programistów i rośnie. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, tworząc nowatorskie kompleksowe systemy i aplikacje internetowe B2B i B2C, a także dostarczając najwyższej klasy bezpośredni outsourcing. Jest zlokalizowany w Polsce, w sercu Europy koncentruje się na dostarczaniu trwałych rozwiązań internetowych o wysokiej integralności. Firma ma na całym świecie m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Australii, Szwecji. Obecnie do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Front-end Developer / Angular Developer Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Tworzenie nowych funkcjonalności w budowanej platformie do zarządzania grami online
  • Zapewnienie bieżącego utrzymania i rozwoju platformy (20/80%)
  • Programowanie w Angular 4
  • Współpraca z zespołem Back-end'owym

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku Front-end Developera
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript i Angular 4
  • Dobra znajomość CSS/SASS, Bootstrap i jQuery
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (umożliwiający swobodną komunikację w mowie)

Oferujemy:

  • Praca całkowicie zdalna lub w biurze w Warszawie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na umowę B2B na czas nieokreślony
  • Praca w godzinach 10 - 18 na cały etat
  • Wyjścia integracyjne
  • Piątkowe grille

Mile widziane:

  • Integracja Symfony 2 (doświadczenie w pracy na projektach Symfony od strony Front-end'u)
  • Znajomość Angular 5 i wyższych wersji