Dla polskiego software house działającego od 2010 roku specjalizującego się w projektowaniu i tworzeniu aplikacji mobilnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Android Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Tworzenie mobilnych aplikacji dla Androida
  • Tworzenie interfejsu użytkownika na podstawie makiet
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Praca z istniejącymi aplikacjami

Oczekiwania:

  • Minimum dwu letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość API Android
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Znajomość wzorców i dobrych praktyk programistycznych dostosowanych do platformy Android
  • Znajomość wzorców UX
  • Znajomość metodologii Agile

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Elastyczne godziny pracy, częściowo zdalnej
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Karta multisport
  • Chill-out room