Dla naszego Klienta, lidera na rynku sprzedaży materiałów wyposażenia wnętrz szukam osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Softlab ERP Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Utrzymanie i rozwój systemu ERP Asseco Softlab
  • Techniczne wsparcie użytkowników
  • Czynny udział w dostarczaniu nowych rozwiązań
  • Testy rozwiązań biznesowych
  • Optymalizacja wydajności rozwiązań bazodanowych
  • Tworzeniem interfejsów wymiany danych z aplikacjami i/lub systemami wewnętrznymi
  • Przygotowywaniem dokumentacji tworzonych rozwiązań

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w projektowaniu relacyjnych baz danych
  • Praktyczna znajomość języka T-SQL oraz technologii Microsoft SQL Server 2008/2012/2014
  • Znajomość systemów informatycznych klasy ERP wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem, w szczególności ERP Asseco Softlab
  • Wiedza związana z obszarem logistycznym oraz sprzedażą internetową
  • Doświadczenie we wdrażaniu i utrzymaniu systemów informatycznych
  • Zdolność myślenia analitycznego oraz umiejętność rozwiązywania problemów

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Duża samodzielność w działaniu
  • Rabaty na produkty oferowane przez firmę
  • Miejsce parkingowe
  • Szkolenia techniczne
  • Dostęp do dokumentacji technicznej strony firmowej