Dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Junior Java Developer Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Zadania:

  • dbałości o wysoką jakość tworzonych rozwiązań,
  • chęci nauki i poznawania nowych technologii / framework'ów,
  • solidnych podstaw z umożliwiających wykazanie się w następujących obszarach
  • nie wszystkie wymagania muszą być spełnione => braki uzupełnimy dzięki systemowi szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • testowanie

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość JAVA - minimum 1,5 roku
  • bardzo dobra znajomość bibliotek / framework'ów:
    • Spring
    • REST
  • doświadczenie ze znanymi wzorcami projektowymi
  • doświadczenie z popularnymi serwerami aplikacyjnymi

Proponujemy:

  • umowa o prace
  • ubezpieczenie na życie i opieka medyczna
  • karta Fitsport
  • siedziba w przestrzeni co-workingowej, która otrzymała tytuł Best Office All Inclusive 2017:
    • wtorkowe śniadania
    • kilka razy w miesiącu wieczorne eventy różnego typu
    • owocowe środy
    • itp.