Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej organizacji szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Młodszy analityk biznesowy z doświadczenie w obszarze SAP FI/SAP HR Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • przygotowanie analiz biznesowo systemowych
  • przygotowanie testów i scenariuszy testowych
  • wsparcie użytkowników biznesowych w projektach

Oczekiwania:

  • doświadczenie w obszarze SAP FI i HR
  • doświadczenie na stanowisku analityka biznesowego
  • doświadczenie w procesach obiegów dokumentów i faktur
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział ciekawych projektach
  • realna możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w firmie o uznanej marce

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w pracy z branżą retail