Naszym Klientem jest duża międzynarodowa firma produkcyjna mająca swoje oddziały w 35 krajach świata, mająca największe w swojej branży laboratoria badań i fabryki. Obecnie dla tej firmy szukamy doświadczonego specjalisty na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior Front-end Developer (Angular framework) Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Praca w zespole Agile/Scrum
  • Projektowanie i implementacja oprogramowania w oparciu o najnowsze wersje Angular Framework, TypeScript, JavaScript, Redux, Karma
  • Testowanie i udział w tworzeniu dokumentacji technicznej
  • Rozbudowa i opieka nad istniejącymi aplikacjami
  • Dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu
  • Bardzo dobra znajomość Angular 4 / 5
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość technologii internetowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Znajomość metodologii Agile/Scrum

Oferujemy:

  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Bezpłatne kursy językowe
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Indywidualnie dopasowane szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Wyjazdy integracyjne
  • Codzienne dofinansowanie do posiłków
  • Dofinansowanie do wakacji
  • System kafeteryjny "My Benefit"
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Nielimitowany dostęp do audioteki
  • Szeroki wybór herbat i świeżo mieloną kawę
  • Dofinansowanie do nauki

Dodatkowe atuty:

  • znajomość ReactJS
  • Znajomość języka niemieckiego
Wyślij CV