Naszym Klientem jest ekspert w technologiach Java, Oracle, Spring, Angular i innych, firma tworząca oprogramowanie i budująca zaawansowane rozwiązania klasy CRM oraz inne systemy, a także świadcząca usługi doradcze IT. Do zespołu firmy współpracującego z globalnymi markami oraz polskimi liderammi branży telekomunikacyjnej szukamy doświadczonego specjalisty na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java Team Leader / Senior Developer Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • kierowanie 6-osobowym zespołem deweloperskim
  • udział w rozwoju projektu w branży telekomunikacyjnej - aplikacje klasy CRM oraz integracje pomiędzy systemami,
  • praca w technologiach: Java8, integracji opartej na WS i REST, Spring, Mybatis, baza danych Oracle 12c.

Wymagania:

  • znajomość działania i zasad programowania obiektowego z wykorzystaniem Java 8,
  • dobra znajomość zagadnień związanych z tworzeniem aplikacji webowych:
  • dobra znajomość technologii backend: Spring, myBatis (lub odpowiedników),
  • wiedza z zakresu integracji systemów w oparciu o SOAP, REST,
  • umiejętność projektowania struktur danych i posługiwania się bazami danych (Oracle, MySQL, Postgress),
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem developerów (lub chęć rozwoju w tym obszarze)
  • znajomość procesów Codereview dla developerów w zespole
  • znajomość bibliotek Open Source ułatwiających i przyspieszających tworzenie aplikacji,
  • współpraca z Klientem firmy,
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • chęć zdobywania i dzielenia się wiedzą,
  • zdolności analityczne / kreatywne podejście do rozwiązywania problemów projektowych,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie (kontrakt B2B),
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • dofinansowanie udziału w konferencjach branżowych,
  • firmową biblioteczkę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • płatny urlop przy B2B,
  • elastyczne godziny pracy,
  • imprezy integracyjne,
  • kawę i owoce w biurze.