Dla naszego Klienta, jednego z liderów na rynku transakcji elektronicznych, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP z dobrą znajomością SQL Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Zadania:

  • rozwój aplikacji opartych na technologiach PHP
  • rozwój systemów opartych na bazach danych Oracle oraz MS SQL
  • obsługa procesu zewnętrznej realizacji zleceń zmian informatycznych
  • opiniowanie projektów systemów informatycznych
  • wspieranie innych pracowników zespołu w rozwiązywaniu problemów programistycznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (informatyczne lub techniczne) lub średnie poparte 2-letnim doświadczeniem komercyjnym na tym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość PHP5
  • dobra znajomość HTML5, CSS3, Javascript, jQuery, AJAX
  • dobra znajomość jednego z frameworków Symfony v2/v3/v4 / Zend Framework v1
  • gotowość go wyjazdów zagranicznych (projektowych) w pierwszym okresie trwania projektu
  • dobra znajomości jednego z frameworków CMS WordPress/Joomla/Drupal
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych
  • rozwój profesjonalny w międzynarodowym otoczeniu
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną i pakiet świadczeń socjalnych
  • owocowe wtorki, chill roomy i dobrą kawę

Dodatkowe atuty:

  • znajomość PL/SQL
Wyślij CV