2017-07-18 19:19

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się internetowym badaniem opinii szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior Developer Java / Spring - BackendWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie i rozwój istniejącego systemu backend (Java/Spring oraz Scala/Play)
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Wdrażanie algorytmów analizy statystycznej danych
  • Wdrażanie w pracy wytycznych i zaleceń najlepszych praktyk w branży
  • Wybór najlepszych narzędzi do wykonania zadania (wykorzystując przede wszystkim istniejące bilblioteki oraz komponenty projektów Open Source)
  • Testowanie tworzonego kodu w poszukiwaniu błędów oraz regresji (BDD/TDD) - Unit and Integration tests
  • Zarządzanie build serwerem (Jenkins, Maven, Nexus, Ant, Ivy etc.)
  • Szkolenie współpracowników
  • Pomoc w rekrutacji na stanowiska backendowe

Od kandydata oczekujemy:

  • Przynajmniej 5 lata doświadczenia w podobnej roli w budowaniu backendu dla aplikacji webowych
  • Bardzo dobra znajomość Scala - framework Play- oraz gotowość do pracy w tym środowisku
  • Znajomość Java EE oraz Spring, Jackson, Tomcat, Hadoop, Hibernate, Hector, MySQL, etc.
  • Doświadczenie w pracy z analizą statystyczną będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość baz danych NoSQL - preferowana Cassandra
  • Znajomość teorii grafów
  • Pasja dla technologii z zakresu obowiązków
  • Chęć nauki nowych technologii i technik
  • Komunikatywność
  • Umiejętnośc pracy grupowej
  • Poczucie humoru
  • Dyspozycyjność
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Dodatkowe benefity do negocjacji (Ubezpieczenie zdrowotne, Karta MuliSport)
  • Okazję do budowania zespołu programistów backendu oraz stania się ich liderem w niedalekiej przyszłości
  • Świetna atmosfera pracy
  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji
  • Najlepsze narzędzia pracy
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Ciekawą, stabilną pracę w profesjonalnym środowisku, w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Stabilne zatrudnienie

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Neo4j
  • Doświadczenie w pracy w metodologii Agile (Scrum/Kanban)
Wyślij CV