Dla amerykańskiej grupy mediowej istniejącej na rynku od ponad 40 lat, posiadającej sieć telewizji satelitarnych i kablowych, z główną siedzibą w Nowym Jorku oraz warszawskim oddziałem w ścisłym centrum, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior Android Developer Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i rozwijanie aplikacji mobilnych na platformie Android dla popularnych marek
  • Rozwiązywanie problemów związanych z rozwojem oprogramowania Android, rozwój techniczny i integracja komponentów

Oczekiwania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania Android w Java'ie
  • Dobra znajomość Gradle i Android Studio
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Środowisko pracy: Laptop + 2 monitory, biurko z regulowaną wysokością (do pracy siedzącej bądź stojącej)
  • Pracę w zespole liczącym około 6-ściu osób
  • Start pracy w godzinach 9:30-10:30
  • Konkurencyjne wynagrodzenie przy umowie o pracę