Dla firmy istniejącej już 10 lat, znanej z popularnej porównywarki internetowej, która pomaga klientom w doborze najlepszych produktów i usług na rynku pozwalających na zaoszczędzenie pieniędzy oraz czasu , poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Junior PHP Web Developer Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę Umowa zlecenie B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i tworzenie aplikacji internetowych w PHP,
  • Rozwój i utrzymanie już działających aplikacji,
  • Codzienna współpraca z zespołem projektowym i/lub utrzymaniowym IT,
  • Dokumentowanie swojego kodu i korzystanie z GIT,
  • Bliskie współdziałanie z zespołem front-endowym,
  • Podnoszenie własnych kwalifikacji, wiedzy i dzielenie się nią w ramach zespołu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość PHP 5+ oraz MySQL,
  • Podstawowa znajomość HTML, CSS, JS,
  • Doświadczenie w pracy z GIT,
  • Znajomość zasad programowania obiektowego, OOP i MVC
  • Dokładność, systematyczność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznych.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę / B2B,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • Ciekawą pracę w przyjaznym zespole, w luźnej atmosferze i udział w wymagających projektach,
  • Prywatną opiekę medyczną (Luxmed)
  • Kartę sportową Multisport
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji,
  • Elastyczne godziny pracy i hektolitry kawy.

Dodatkowe atuty:

  • Podstawowa znajomość frameworka Zend,
  • Znajomość języka PHP 7.x,
  • Kodowanie zgodne ze standardami PSR,
  • Doświadczenie w tworzeniu systemów CRM,
  • Dobra znajomość HTML5, CSS3, RWD, Javascript, jQuery, AJAX,
  • Znajomość podstawowych komend bash / linux,
  • Doświadczenie w pracy w branży finansowej lub ubezpieczeniowej.
Wyślij CV