Dla jednej z firm, która zajmuje się dostarczaniem cyfrowej nawigacji, poszukujemy :

Oferta pracy: Praca programista Programista aplikacji moblilnych iOS Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie oraz programowanie aplikacji mobilnych

Oczekiwania:

  • Min. (1,5 roku) doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z usługami REST API
  • Umiejętność definiowania oraz rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Poczucia humoru :)

Oferujemy:

  • Pracę w zespole specjalistów otwartych na dzielenie się wiedzą, która umożliwia intensywny rozwój zawodowy
  • Świetną atmosferę pracy
  • Kartę Multisport
  • Bony na lunch
  • Opieke zdrowotna
  • Codziennie świeżo mieloną kawę z naszego firmowego ekspresu

Mile widziane:

  • Doświadczenie w programowaniu z NFC, iBeacon
  • Znajomość metodologii programowania opartych na testach OOD i OOP
  • Doświadczenie z TestFlight, Crashlytics, GoogleAnalytics
  • Doświadczenie z SVN i systemami Continuous Integration Systems (Bamboo)