Naszym klientem jest firma z Centrum Warszawy, specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań IT dla branży customer service. Obecnie poszukujemy osób, które poszerzą team na stanowisku:

Oferta pracy: Praca programista Senior ASP.NET MVC Developer 12 000 - 17 000 PLN netto (B2B)Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Praca nad developmentem, wdrożeniami oraz implementacją nowych funkcjonalności m.in. aplikacji webowych
  • Praca nad projektami, związanymi z oryginalnymi rozwiązaniami firmy, z branży customer service, platform komunikacyjnych, biur obsługi klienta itp.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość oraz doświadczenie w ASP.NET MVC (preferowana wersja 4.6)
  • Minumum 3/4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość PostgreSQL
  • Znajomość technologii frontend'owych, preferowany JavaScript, AngularJS w wersji 1.6

Proponujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o B2B, zatrudnienie na stałe, nie na jeden projekt
  • Wynagrodzenie w wysokości 12 000 - 17 000 PLN netto (na fakturze)
  • Płatny urlop przy B2B
  • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze 1-2 dni tygodniowo oraz okazjonalnie
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, mającej globalnych oraz krajowych klientów
  • Biuro zlokalizowane w centrum Warszawy, obok głównych węzłów komunikacyjnych
  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny - 1 dłuższe spotkanie w formie Skype
  • Wyjazdy służbowo-integracyjne w wymiarze 2-3 razy do roku

Mile widziane:

  • Doświadczenie w developmencie aplikacji customer service

Inne:

  • Prosimy o szerszy opis ostatnich projektów i wykorzystywanych technologii w CV! :)