2016-10-05 17:50

Oferta pracy: Oferta pracy IT Ekspert ds. jakości SAP SD i MMWarszawa

Zadania:

  • Codzienne czuwanie nad jakością i postępami we wdrożeniu SAP MM/SD
  • Analiza istniejących procesów w firmie w kontekście opisu ich implementacji
  • Rekomendacja rozwiązań zgodnych z dobrymi praktykami SAP
  • Merytoryczny nadzór nad zgodnością lokalnej implementacji z globalnym template
  • Odpowiedzialność za poprawność merytoryczną wdrożenia zgodne z metodyką SAP i wewnętrzną metodyką Klienta
  • Rekomendacja najlepszych praktyk oraz metodyk implementacji zgodnych z przyjętymi globalnymi rozwiązaniami funkcjonującymi w globalnym wdrożeniu SAP w globalnej organizacji klienta
  • Próba rozwiązania i ewentualna eskalacja pojawiających się problemów we wdrożeniu SAP
  • Szkolenia dla konsultantów dziedzinowych i Key Userów
  • Analiza wymagań klienta pod kątem zgodności z globalnym template
  • Współpraca z Zarządem Klienta, Komitetem Sterującym i Business Process Owner

Wymagania:

  • Znajomość modułu SAP MM oraz/lub SD
  • Bardzo dobra znajomość procesów biznesowych w w/w obszarach
  • Udokumentowany udział w co najmniej pięciu projektach wdrożeniowych w roli konsultanta wiodącego, albo co najmniej pięcioletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w projektach międzynarodowych
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze logistyki
  • Bardzo dobra znajomość SAP BPM
  • Wysokie umiejętności analityczne, a także umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, nastawienie na cel
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu
  • Biegła znajomość języka angielskiego (Business English)

Firma oferuje:

  • Umowę firma-firma - 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pokrycie kosztów przelotów i zakwaterowania

Mile widziane:

  • Znajomość języka rosyjskiego
  • Doświadczenie we wdrożeniach SAP w Rosji w roli Konsultanta Wiodącego SD/MM
  • Znajomość konfiguracji modułów SD oraz MM
Wyślij CV