Naszym klientem jest warszawska firma IT specjalizująca się we wdrożeniach systemów Microsoft, wyróżniona przez MS jako dedykowany partner. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista ASP.NET MVC Developer Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Praca przy projektach wdrożeniowych związanych z systemami opartymi o Microsoft .NET oraz platformę Microsoft Dynamics CRM / Microsoft Dynamics 365

Wymagania:

  • Minimum 2,5 - 3 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych w .NET
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych Oracle/Microsoft SQL/Sybase
  • Bardzo dobra znajomość technologii: ASP.NET MVC, WPF, WCF, HTML, JavaScript lub jQuery, Microsoft Visual Studio
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie wystarczająca - praca odbywa się w jęz. polskim

Oferujemy:

  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny - jedno, maksymalnie dwa spotkania, szybka decyzyjność
  • Dogodna lokalizacja biura -blisko głównej drogi komunikacyjnej w Warszawie, biurowiec, parking
  • Praca w firmie będącej partnerem Microsoft i firmą dedykowaną przez MS
  • Ambitne projekty wdrożeń systemów opartych o Microsoft .NET oraz platformy Microsoft Dynamics CRM / Microsoft Dynamics 365
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (B2B lub umowa o pracę) i dodatkowy system premiowy
  • Programy certyfikacyjne
  • Wewnętrzne szkolenia z najnowszych technologii Microsoft, jeszcze przed rynkowymi premierami
  • Mentoring 1-1 i pracę pod wodzą doświadczonych liderów, posiadających zarówno wiedzę techniczną jak i biznesnową
  • Pracę przy projektach polskich jak i zagranicznych, prowadzonych metodykami zwinnymi
  • Współpraca z Microsoft Most Valuable Professional w zakresie Dynamics CRM
  • Kurs języka angielskiego
  • Karta Benefit Multisport
  • Stół bilardowy, Xbox, letni ogródek :)

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość zastosowania Microsoft .NET w platformach biznesowych
  • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami internetowymi
Wyślij CV