Dla jednego z naszych klientów, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Java Software Engineer Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • tworzenie architektury rozwiązań w oparciu o platformę JAVA EE

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku JAVA Developera
  • znajomość J2EE, Web Services SOAP, REST API, XML/XSD, SQL
  • znajomość Spring Framework
  • umiejętność budowania projektu przy pomocy Maven/Jenkins/Ant
  • znajomość baz danych Oracle
  • JUnit/Testy automatyczne

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • pracę przy ciekawych projektach