Dla naszego Klienta, który jest Data Science Housem poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista PHP-Magento Developer Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i rozwijanie systemów E-commerce o międzynarodowym potencjale
  • Doradztwo techniczne dla biznesowej części firmy
  • Integracja z zewnętrznymi dostawcami usług i partnerami
  • Tworzenie i rozwijanie wewnętrznych systemów mających na celu optymalizację powtarzalnych procesów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne, ewentualnie studenci ostatniego roku na takim kierunku
  • Minimum roczne doświadczenie w zakresie tworzenia i rozwijania systemów E-commerce z użyciem platformy Magento
  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w realizacji projektów opartych o technologie PHP
  • Znajomość technologii: HTML5, CSS, JavaScript, AJAX, jQuery, MySQL
  • Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (git)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolność do samodzielnego realizowania poszczególnych etapów projektów

Firma oferuje:

  • Możliwość uczestniczenia w bardzo ambitnych projektach i realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania
  • Możliwość rozwoju i budowy wysokowydajnych oraz skalowanych rozwiązań i systemów
  • Elastyczne godziny pracy w biurze w świetnej lokalizacji w Warszawie
  • Miła atmosfera w pracy, gdzie Twoje zaangażowanie i chęci są doceniane
  • Zapewniamy brak nudy i nieformalny klimat
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności
  • Chillout room z Play Station i VR
  • W trosce o dobrą kondycję zapewnimy Ci również opiekę medyczną i kartę Multisport

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość innych frameworków PHP
  • Znajomość rynku E-commerce