Dla naszego Klienta, producenta aplikacji e-commercowych skierowanych na rynek europejski, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer PHP , Symfony 3 / Junior , Mid , Senior Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Udział w pracach zespołu projektowego w metodologii Agile
  • Dopracowywanie rozwiązań do standardów obowiązujących w firmie
  • Tworzenie dokumentacji technicznej do dostarczanych rozwiązań

Wymagania:

  • Komercyjne doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • PHP
  • HTML5
  • CSS
  • Dobra znajomość programowania obiektowego PHP OOP
  • Dobra znajomość języka angielskiego (pracą w międzynarodowym środowisku)

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynarodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B lub umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w wygodnym, nowoczesnym biurze
  • Kartę sportowo-rekreacyjną FitProfit

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość frameworka Symfony
  • JavaScript
  • jQuery
  • AngularJS
  • Bootstrap 3/4