Naszym klientem jest polska firma IT/telco ze wschodniej części Warszawy, dostarczająca usługi dla topowych polskich firm. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator Windows, II linia wsparcia (Windows Server, SQL, Active Directory, zagadnienia sieciowe) Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie systemów IT zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania
  • Przyjazna współpraca z klientem
  • Wspieranie rozwoju systemów
  • Wsparcie użytkownika jako II linia wsparcia

Wymagania:

  • Znajomość technologii Microsoft - Windows Server
  • Znajomość SQL, Active Directory
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych
  • Znajomość zagadnień sieciowych (LAN, WAN, Router)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Dyspozycyjność, gotowość do pełnienia dyżurów serwisowych (tzw. "bycie pod telefonem')

Firma oferuje:

  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny - jedno, maksymalnie dwa spotkania
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Komfortowe warunki pracy, bliska współpraca z przełożonymi, brak charakteru korporacyjnego
  • Możliwości rozwoju, awansów
  • Bogaty pakiet szkoleń
  • Narzędzie niezbędne do pracy

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość HTML na poziomie pisania skryptów
  • Znajomość systemu CIC firmy Interactive Intelligence/Genesys
  • Znajomość zagadnień telekomunikacyjnych (Gateway, IP PBX, SIP, SBC)
  • Znajomość systemów Call Center (IVR, CTI, Dialer)
  • Posiadanie certyfikatów Microsoft (np. Microsoft, SQL, ININ itp.)