2017-06-23 20:55

Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista/Developer Junior C#/.NETWarszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Rozwój oprogramowania w środowisku .NET
  • Integracja rozwiązań różnych firm z wykorzystaniem dostępnych API
  • Tworzenie nowych funkcji programu, bieżąca obsługa kodu
  • Edytowanie automatycznego instalatora oprogramowania
  • Aktualizacja dokumentacji technicznej

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe (tytuł magistra, inżyniera, studenci ostatnich lat) na kierunku informatyka lub pokrewne
  • Doświadczenie w projektach programistycznych C# .NET
  • Praktyczna znajomość zagadnień programowania obiektowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego (praca w zespole międzynarodowym)
  • Efektywna komunikacja
  • Samodzielność oraz chęć ciągłego poszerzania wiedzy w zakresie nowych technologii związanych z systemami bezpieczeństwa w technologii IP

Proponujemy:

  • Dobre warunki pracy
  • Przyjazną atmosferę
  • Pracę nad innowacyjnymi projektami
  • Dodatkowe benefity (Prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport)

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w tworzenie aplikacji opartych o technologię WPF oraz wzorzec MVVM
  • Znajomość zagadnień programowania wielowątkowego
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych Microsoft SQL Server
  • Doświadczenie w tworzenie instalatorów aplikacji