Dla naszego Klienta, wiodącego dostawcy usług IT na rynku, który projektuje innowacyjne rozwiązania biznesowe dla firm z rynku skandynawskiego, w szczególności dla branży telekomunikacyjnej oraz informatycznej, poszukujemy osób na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Scala Developer z REST API Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Praca w siedzibie firmy w centrum Warszawy, w oparciu o kontrakt/B2B, dla jednej z topowych skandynawskich marek
  • Analiza wymagań biznesowych.
  • Określanie zadań implementacyjnych i testowych.
  • Implementacja funkcjonalności biznesowych wraz z testami jednostkowymi.
  • Implementacja testów funkcjonalnych.
  • Projektowanie, wykonanie i analizą testów niefunkcjonalnych.
  • Analiza kodu pod kątem jakości przez proces code-review.
  • Będziesz pracować w międzynarodowym zespole SCRUM.

Wymagania:

  • Minimum 3-4 lata doświadczenia w obszarze implementacji dużych systemów informatycznych.
  • Wykształcenia wyższego na kierunkach: inżyniera oprogramowania, informatyka lub pokrewne.
  • Bardzo dobrej znajomości języka SCALA.
  • Doświadczenie pracy z REST API.
  • Doświadczenia w pracy z systemem Linux i Windows.
  • Dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Motywacji do osiągania wyznaczonych celów.
  • Dobrze rozwiniętych umiejętności analitycznych i komunikacyjnych.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne warunku zatrudnienia - wynagrodzenie: 15 000 - 19 000 PLN/mies. + VAT (w zależności od posiadanych umiejętności technicznych).
  • Stabilną pracę na kontrakcie B2B (na początek umowa na okres próbny- 3-miesiące, po jej zakończeniu kontrakt bezterminowy z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia).
  • Pracę w międzynarodowym zespole - osoby zainteresowane mogą wybierać możliwości czasowej pracy w Szwecji, Finlandii, Holandii i Rosji i wraz z postępami projektu w innych krajach na całym świecie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Dostęp do najnowszych technologii, narzędzi oraz szkoleń.
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość narzędzia Akka.
  • Znajomość architektury WSO2.
  • Znajomość platformy Kafka.
  • Znajomość bazy danych Cassandra.
  • Znajomość technologii AWS.
  • Znajomość języka Java.
  • Doświadczenie pracy w sektorze telekomunikacyjnym.
  • Doświadczenie w Agile Development.