Dla naszego Klienta, Software House, specjalizującego się w projektowaniu, wdrażaniu, eksploatacji i serwisowaniu zaawansowanych systemów teleinformatycznych, aktualnie poszukujemy:

Oferta pracy: Praca programista Java Software Developer Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • rozwój systemu (nowe funkcjonalności)
  • usuwanie usterek w istniejącym kodzie
  • pisanie testów jednostkowych
  • tworzenie dokumentacji
  • rozwiązywanie zgłaszanych przez użytkowników problemów (jako trzecia linia wsparcia)

Oczekiwania:

  • Java SE, Java EE (nie ma wymagania na konkretne frameworki)
  • znajomość SQL pozwalająca na tworzenie zapytań do bazy danych
  • znajomość Hibernate
  • webserwisy (SOAP,REST)
  • umiejętność tworzenia testów jednostkowych
  • znajomość narzędzi do code review
  • JIRA
  • Jenkins
  • Git

Oferujemy:

  • ynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość realnego rozwoju zawodowego
  • Płatny urlop
  • Miłą atmosferę pracy