2016-10-08 22:29

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z sektora bezpieczeństwa technologii teleinformatycznych, leadera w swojej branży szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Analityk Systemów Bezpieczeństwa - system SIEMWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie warstwy funkcjonalnej systemów SIEM
  • Przygotowywanie analiz i raportów z zakresu bezpieczeństwa informacji,
  • Identyfikowanie problemów i incydentów bezpieczeństwa
  • Proponowanie środków zaradczych i mechanizmów zabezpieczających

Wymagania:

  • Ugruntowane minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa IT
  • Doświadczenie w proponowaniu nowych rozwiązań
  • Certyfikat CISSP, CISA, GIAC będzie dodatkowym atutem
  • Wysoka samodzielność i chęć samodzielnego docierania do rozwiązania problemu
  • Wykształcenie wyższe informatyczne bądź telekomunikacyjne
  • Znajomość asemblera będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet szkoleń
  • Pracę w stabilnej firmie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w reverse engineering
  • Doświadczenie w tworzeniu sygnatur systemów IDS/IPS
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Doświadczenie w prowadzeniu testów penetracyjnych
Wyślij CV