Dla naszego klienta, jednej z największych firm na rynku polskim, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT License Manager (Microsoft, Oracle, IBM) Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Zadania:

  • Tworzenie i wdrażanie polityk, procedur oraz instrukcji zarządzania licencjami
  • Bieżące zarządzanie wykorzystaniem licencji oprogramowania
  • Odpowiedzialność za: administrowanie licencjami, prowadzenie rejestru, inwentaryzacji i audytów oprogramowania
  • Zapewnienie zgodności wykorzystania oprogramowania z umowami licencyjnymi
  • Nadzór nad przestrzeganiem regulacji dotyczących zarządzania licencjami
  • Zbieranie, konsolidacja i weryfikacja zapotrzebowania na nowe licencje
  • Aktywny udział w postępowaniach zakupowych, w tym: merytoryczna odpowiedzialność za proces postępowania zakupowego, określanie wymagań, kontakty z dostawcami, negocjacje, składanie zamówień w zakresie zawartych umów ramowych
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz dotyczących kosztów i wykorzystania licencji
  • Rekomendowanie rozwiązań mających na celu optymalizację wykorzystania licencji.

Wymagania:

  • Praktyczna wiedza z zakresu licencjonowania produktów: Microsoft Oracle, IBM i innych
  • Umiejętność prezentowania i argumentowania
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych
  • Elastyczność w działaniu i otwartość na zmiany

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Bardzo atrakcyjny system wynagradzania
  • Bardzo atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych
  • Pracę w jednej z najbardziej stabilnych i rozpoznawalnych organizacji na rynku IT

Mile widziane:

  • Posiadanie jednego z certyfikatów: Microsoft Licensing Sales Specialist (MLSS), MLSE, Oracle, etc.