Dla naszego Klienta prężnie rozwijającej się Firmy IT realizującej projekty dla największych Klientów z branży finansowej i ubezpieczniowej poszukujemy osoby na stanowisko :

Oferta pracy: Praca programista Senior Java Developer Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • projektowanie i implementację rozwiązań z naciskiem na wydajność i skalowalność
  • dbałość o jakość kodu: testy jednostkowe, testy integracyjne, code review

Oczekiwania:

  • 6+ lat doświadczenia w komercyjnych projektach jako backend java developer.
  • praca z aplikacjami wielowątkowymi.
  • praktyczna znajomość java8.
  • praktyczna znajomość wzorców projektowych.
  • umiejętność optymalizacji zapytań SQL .
  • doświadczenie z usługami SOAP i REST.
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Praca w dogodnej lokalizacji - centrum Warszawy
  • Bardzo dobre warunki finansowe
  • Nowoczesne biuro i praca na najnowszych technologiach

Dodatkowe atuty:

  • znajomość frameworków: Spring, Docker, Akka, Smooks
  • doświadczenie w pracy z narzędziami: Gerrit, Jenkins, Maven/Gradle, Jira
  • doświadczenie w praca w metodologii Agile.