2016-10-02 21:47

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy dostarczającej rozwiązania IT:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Key Account Manager - sektor medycznyWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna sprzedaż projektów i rozwiązań informatycznych w oparciu o pełne portolio firmy do klientów z sektora medycznego
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i partnerów handlowych oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych
  • Przygotowanie ofert handlowych i przetargowych,
  • Przygotowanie i prowadzenie prezentacji handlowych
  • Ścisła współpraca z kluczowymi Vendorami firmy
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Monitorowanie i analiza działań firm konkurencyjnych
  • Współpraca z Działem Technicznym przy realizacji zamówienia i prowadzeniu projektu

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimalnie dwuletnie doświadczenie w sprzedaży kompleksowych rozwiązań informatycznych lub medycznych
  • Bardzo dobra znajomość rynku IT oraz specyfiki zamówień sektora medycznego, diagnostyki obrazowej i teleradiologii
  • Samodzielność i aktywność w sprzedaży
  • Znajomość technik sprzedaży i posprzedaży
  • Doświadczenie w finalizowaniu procesów sprzedaży
  • Umiejętność nawiązywania i budowania długofalowych relacji z Klientem
  • Motywacja do osiągania założonych celów sprzedażowych
  • Inicjatywa, aktywność i zaangażowanie w pracę
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej jak i pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do podróży służbowych w na terenie Polski

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach
  • Ciekawą pracę w niewielkim i dynamicznym zespole
Wyślij CV