Dla naszego Klienta, polskiej firmy działającej na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego oraz sprzętu gospodarstwa domowego, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Integrator Systemów SAP PI Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • udział w projektach wdrożeniowych i rozwojowych w obszarze SAP PI
  • uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi oraz IT w zakresie wdrażanych funkcjonalności na środowiskach integracyjnych
  • rozwiązywanie problemów na szynach integracyjnych
  • opracowanie specyfikacji technicznej
  • opracowanie dokumentacji
  • prowadzenie dokumentacji Systemów integracyjnych w powierzonym zakresie
  • rozwiązywanie problemów eksploatacyjnych szyn integracyjnych
  • współpraca z innymi administratorami i użytkownikami systemów w ramach służb wsparcia eksploatacji
  • udział w projektach wdrożeniowych
  • tworzenie analizy obiektowej i strukturalnej

Oczekiwania:

  • doświadczenie w SAP PI
  • doświadczenie w pracy projektowej
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • podstawowa znajomość metodyki realizacji projektów informatycznych
  • praktyczna znajomość zagadnień analizy biznesowej
  • umiejętności pracy w zespole
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność szybkiego zdobywania nowych kompetencji i dzielenia się wiedzą z innymi
  • komunikatywność
  • znajomość języka programowania ABAP lub JAVA

Proponujemy:

  • możliwość pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu)
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • udział w ciekawych projektach
  • pracę w dynamicznym, interdyscyplinarnym zespole

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie zawodowe związane z wdrażaniem i utrzymaniem systemów integracyjnych