Dla naszego klienta, software house tworzącego aplikacje mobilne, smart TV oraz rozwiązania e-commerce, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP (framework Symfony 2/3)Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • zapewnienie bieżącego utrzymania i rozwoju serwisów internetowych

Wymagania:

  • dobra znajomość PHP 5+
  • Symfony 2 (praktyczna znajomość Fos Bundle, Sonata etc.)
  • umiejętność projektowania aplikacji klient-serwer opartych na http, Web Services, REST, JSON lub XML
  • znajomość środowiska Linux i operacji konsolowych (bash)
  • praktyczna znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • satysfakcjonującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnych technologiach
  • duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • opiekę medyczną oraz kartę sportową
  • dobrą lokalizację biura z bezpłatnym parkingiem

Mile widziane:

  • znajomość EzPublish, Yii framework
  • znajomość Composer, Apache, Nginx
  • dobra znajomość środowiska NodeJS oraz AngularJS, jQuery, requireJS