2016-12-09 15:56

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się wyszukiwaniem lokalnym poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java Software DeveloperWarszawa

Opis stanowiska:

  • Praca w projekcie back-end, opartym o architekturę mikroserwisową;
  • Programowanie z uzyciem Java8.

Wymagania:

  • Praktyczna umiejętność programowanie z użyciem Java8;
  • Znajomość Spring Framework;
  • Umiejętność wykorzystywania baz SQL, jak i noSQL;
  • Znajomość systemu kontroli wersji Subversion/GIT;
  • Umiejętność korzystania z narzędzi wspierających procesy CI/CD;
  • Swoboda w poruszaniu się w środowisku Linux/ MS Windows.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub B2B na roczny kontrakt;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Pakiet ubezpieczeniowy;
  • Praca w fajnym zespole SCRUM.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość SOLR oraz języka angielskiego;
  • Znajomość architektury mikroserwisowej.