Naszym Klientem jest prężnie rozwijający się polski software house zajmujący się rozwojem innowacyjnych applikacji, w tym technologii Smart home, współpracujący z renomowanymi międzynarodowymi firmami. Obecnie do zespołu firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Regular Android Developer Warszawa

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • praca nad rozwojem nowych funkcjonalności w aplikacji Smart home
  • prowadzenie testów
  • raportowanie postępu pracy
  • praca w metodyce Scrum

Oczekiwania:

  • minimum 2 lata praktycznego doświadczenia w programowaniu aplikacji mobilnych dla systemu Android potwierdzonych zrealizowaną przynajmniej jedną aplikacją (nie musi być koniecznie w Google Play)
  • bardzo dobra znajomość języka Java
  • doświadczenie w programowaniu aplikacji wykorzystującymi komunikację sieciową
  • dobra znajomość języka angielskiego, przynajmniej na poziomie swobodnej komunikacji w piśmie
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność samodzielnego, kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę nad ciekawymi nietypowymi projektami dla międzynarodowych klientów
  • elastyczne warunki pracy i zatrudnienia
  • możliwość 3 dni pracy zdalnej
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego pod kierunkiem ekspertów z wieloletnim doświadczeniem

Mile widziane:

  • doświadczenie w integracji kodu natywnego (JNI oraz AndroidNDK)
Wyślij CV