2017-02-23 20:11

Dla naszego Klienta, jednej z największych firm z branży TSL w Polsce i Europie, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Front-end Developer ze znajomością Angular.jsWarszawa

Zadania:

  • Dostarczanie obszarom biznesowym rozwiązań zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami,
  • Zapewnienie zgodności prowadzonych projektów i działań usprawniających ze standardami obowiązującymi w firmie.

Wymagania:

  • Minimum 1,5-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość Javascript
  • Dobra znajomość Angular.js
  • Znajomość CSS, Bootstrap
  • Doświadczenie w pracy z REST, XML, HTML5

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmię,
  • Niezbędna narzędzia pracy (telefon, laptop),
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Pakiet zajęć sportowo-rekreacyjnych (Multisport),
  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Samodzielność w wykonywanych obowiązkach.

Mile widziane:

  • Z najomość:
    • Oracle Database
    • AWS cloud
    • Docker,
    • JasperReports,
    • Quartz,
    • Thymeleaf,
    • Protractor, Karma,
    • Gulp.
Wyślij CV