2016-11-28 13:53

Dla naszego klienta realizującego projekty dla największych klientów z branży ubezpieczeniowej i finansowej poszukujemy osoby na stanowisko :

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tester automatycznyWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań związanych z testowaniem systemów informatycznych na wielu poziomach architektury.

Wymagania:

  • Minimum 2-3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych
  • Doświadczenie w automatyzacji testów z użyciem takich narzędzi jak Selenium, JMeter, LoadRunner
  • Doświadczenie w pracy z JIRA, Testlink
  • Doświadczenie w testowaniu z użyciem SoapUI
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość na nowe wyzwania zawodowe

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie B2B
  • Szanse rozwoju zawodowego
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach

Mile widziane:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w agile
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w sektorze ubezpieczeniowym